| ImiPlacToate a întrebat:

Cand mori poti sa vezi de sus pe cei dragi?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti zic dupa ce mor. Daca nu uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingAfli cand o sa mori.

| Zatharra a răspuns:

Încă n-am încercat.Dar fi sigur că atunci când voi afla tu vei fi primul căruia îi voi spune!

| GOLD99 a răspuns:

Nu am idee nu am murit inca, dar am vazut un documentar in care vorbeau oamenii care au fost morti petru cateva zile apoi s-au trezit in biserica si s-au ridicat din sicriu, ei spuneau majoritatea ca atunci cand au murit in casa lor se ridicau incett in suus spre cer isi vedeau casele de sus si zona in care stateau si vedeau sus in cer ingeri care ii strigau dar la un momendat nu au mai urcat si s-au dus inapoi la trupurile lor neinsufletite si asta o spuneau niste oamenii cu facultate cu studii nu oricine. Ceea ce au mai spus era faptul ca un baietel de 2 ani care murise de ceva timp s-a trezit pentru 5 minute din moarte a cerut niste apa apoi a murit la loc si asa a ramas.

| W3R4 a răspuns:

Probabil ca e posibil! :?

| DumiY a răspuns:

Buna!
Nu cred ca stie cineva sigur asta. Vom afla cand vom muri.

| Vans a răspuns:

E chiar mişto, îţi poţi vedea şi casa.