| Delia a întrebat:

Cand navighez pe pagina sus-jos, indiferent cum:cu rotita de la mouse sau din sagetile de la bara laterala, imaginea se muta parca in valuri si trebuie sa astept mult pana se termina de derulat. E foarte incomod.Am tot incercat sa schimb asta, dar nu reusesc.Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

De obicei aceasta problema apare cand nu este instalat driverul de la placa video. Verifica daca este instalat si daca nu este instaleaza-l ori de pe CD-ul placii video in cazul in care ai o placa video independenta, sau de pe CD-ul placii de baza in cazul in care este integrat pe placa de baza.