| adydassler a întrebat:

Cand pun o intrebare pe TPU cum pot sa le-o trimit si prietenilor de pe TPU?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Prietenii tai sunt anuntati automat cu ajutorul e-mail-ului. thumbs up

Elianna
| Elianna a răspuns:

Exista un buton portocaliu parca, pe pagina pe care pui intrebarea, care zice (cam asa) :"intreaba-ti prietenii intai ".

| allleeeee a răspuns:

Atunci cand postezi o intrebare pe TPU prietenii tai vor primi un e-mail de instiintare. Dar daca au selectat sa nu mai primeasca newsletterul nu mai primesc e-mail.

| VoiceWithin a răspuns:

Se trimite automat nu trebuie sa te obosesti cu nimic oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se trimite un mail automat persoanelor care le ai ca prieteni pe TPU.