| hândel a întrebat:

Cand se afisaza pe blog lista cu candidatii pentru. titlul de mos Craciun, si Craciunita TPU 2009? Vreau sa vad daca m-am calificat. praying praying praying praying Cine credeti ca a fost mai darnic cu utilizatorii si merita titlul anul asta, dintre fete si baieti? Aa, si mos Nicolae, cel cu nuielusa, cine i-ar putea tine locul?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

LOL voi nu stiti de glumarolling on the floor
Pe blog cred ca o sa se afiseze rpin decembrie, dar noi putem sa facem nominalizari de acumlaughing. Si... uite ca sa te fac fericit... te propun pe tine pentru Mos Craciun si iti las liber la alegrea Craicunitei.big grin
Si Mos Nicolae nu o sa vina pe la noi, pentru ca am fost ceeeei maaaaaai cuuuuuuminti!laughingPentru Mos Nicolae eu ii nominalizez pe Flav si Nony...chiar daca nu sunt mosilaughing.big grin

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu se poate! Eu scriu ca nebuna ditamai raspunsu` si nici macar nu aparestraight face! Eeeei chiar m-am suparat.sad
Nu o mai lungesc.ca poate iar nu imi apare raspunsullaughing.
Deci...ca mos Craciun, te propun pe tinebig grin, si te las sa iti alegi singur Craciunitabig grin.
Si ca mos Nicolaethinking Nony sau Flavhee hee. Sa ne dea nuieluse la totilaughing.big grin

| Silvia a răspuns:

Aaaaa...imi aparese raspunsulblushing rolling on the floorrolling on the floor.
Scuze.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cand incep nominalizarile?

cami
| cami a răspuns:

rolling on the floor ce tare a fost asta! Mai. si pe mos Gerila unde-l lasi?

Nu-mi vine sa cred. Mai e un pic si vine Craciunul, e primul Craciun al meu pe TPU, sa vedem ce-o fii. atmosfera, dansuri, lautari, urari, colinde. Ce repede a trecut timpul.
Si da, eu te votez Mosul anului 2009, tongue ( da' cadoaiele, ce cadoaie dai?)

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Haha...ar fi interesant sa se faca chestia asta...ar trebui sa'i propui Ralucai...eu te sustin... tu sa te califici? tu care maltratezi mosi si fete ...huuuu laughing

lolita
| lolita a răspuns:

? vorbesti serios, eu nu am auzit nimic de genul asta.

| Pho3nix a răspuns:

Eu n-am auzit nimic de titlul de mos craciun si craciunita.straight face
Se tine asa ceva?

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@otonis daca vei fi tu Mos Cracila...asta Craciun, ma auto-calific Craciunita big grin si promit solemn pe barba ta cea sura rolling on the floorrolling on the floorsa fac cadoaie la tot satu...asta... site-ul rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| remus a răspuns:

Supera initiativa, ma inscriu si eu... cand incep inscrierile?