| Andradutsa a întrebat:

Cand se trece peste stadiul de Junior?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Buna! trebuie sa ai cel putin 10 zile de cand ai creat contul si 100 de raspunsuri, apoi adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior
Mult succes!

3 răspunsuri:
| Georgy090 a răspuns:

Pentru a putea fi senior trebuie sa ai 10 zile de la crearea contului si 100 de postari.Pentru a putea fi expert TPU trebuie sa ai minim 500 de postari iar 10% din ele drebuie sa fie castigatoare.Pentru a pute fi userul anului trebuie sa ajuti cati mai multi oameni astfel incat ei sa te voteze la sfarsitul anului. Sper ca te-am ajutathappy