| blueSky_3324 a întrebat:

Cand sunteti cel mai multumiti de voi? Dupa ce invatati, sau dupa ce vezi ca poti sa faci lucruri de care nici nu te credeai in stare?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Varianta a doua.

| thegatekeeper a răspuns:

Daca invat ceva care are legatura cu un subiect care ma pasioneaza, atunci da, pot spune ca ma simt multumita de mine. Acelasi lucru si pentru realizarea a ceva de care nici eu nu eram constienta ca sunt in stare.

| Koalass a răspuns:

Ambele, happy tu?

| blueSky_3324 explică (pentru Koalass):

Eu sunt multumita cand fac ceva, despre care credeam ca nu pot, indiferent ca reusesc sa invat cat mi-am propus, si nu-mi propun niciodata putin, dar sa-ti depasesti intotdeauna limitele e super bine

| Koalass a răspuns (pentru blueSky_3324):

Bine zis!happy

| Ninuta23 a răspuns:

Dupa ce vad ca pot face lucruri care nici nu ma credeam in stare ca le pot face...