| danutza a întrebat:

Cand sunteti pe punctul de a incepe un lucru sau de al incheia luatzi in calcul mai intai avantajele sau dezavantajele?

5 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

Depinde ce lucru incepi; daca e important bine intelesc ca i-au in calcut si avantajele si dejavantajele.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Avantajele, incerc sa iu optimist. Dar te uiti si la dezavantaje ca sa nu ramai in c*ru gol...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data, avantajele happy doar asta te determina sa incepi ceva, nu?
apoi iau in calcul si posibilele dezavantaje

si de obicei, avantajele sunt mai multebatting eyelashes asa ca go for it

| Dan a răspuns:

Mai danutza, primul lucru trebuie sa cauti sa-ti faci un plan, apoi avantajele.

| cris82ro a răspuns:

Daca exista dezavantaje. nu ma mai apuc de el! Deci il fac pentru a castiga un avantaj!