| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand sunteti supărați, va place sa comunicati cu persoanele aflate in aceeasi stare sufleteasca ca si voi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

NU,ca lumea e rea si barfitoare

8 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Dacă eşti supărat şi vorbeşti cu cineva care e în aceeaşi stare sufletească s-ar putea să vă certaţi că nu ştiţi care are probleme mai mari. straight face
Nu recomand.

| ToKen a răspuns:

Nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea.

| Doub a răspuns:

Ahh, şi să devenim împreună şi mai deprimaţi. love struck love struck
Nu, prefer să-mi pun o pernă în cap şi să ascult manele.

| R0R0 a răspuns:

Nu.Deloc!

| Florentina9210 a răspuns:

Cand sunt suparata, nu comunic nici cu mama, dar cu alte persoane. laughing Stau in pat si ma uit pe tavan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nici n-ar fi o idee buna sa faci chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.