| SilentRain a întrebat:

Când ți-a fost ultima data frica /teama?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Acum vreo 3-4 ore cand am avut o discutie cu un dobitoc si-am inceput sa ma tem ca n-am urmarit tot firul discutiei... de fapt dobitocul este intr-adevar dobitoc si nu stia ce vorbeste rolling on the floor

38 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum cateva zile, cand intrasem intr-o zona foarte aglomerata, iar 'utilajul' meu nu se mai accelera.

| Drimmero a răspuns:

Sincer, chiar nu mai tin minte, trebuie sa ma gandesc intens la asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Când a jucat cu Chelsea arsenal și o pierdut finala happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nicidecum, aia a fost doar o singura infrangere din atatea cate au fost, e drept ca aveam mari sperante de la meciul ala, Chelsea a fost clar superioara Arsenalului.

Voi deja sunteti campioni, pentru prima oara dupa 30 de ani de pauza, felicitari pentru titlu...chiar meritati felicitari!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti imprevisible boy, baiatul ala de e fan liverpool? ca sa stiu daca sa-mi retrag vorbele

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt imprevizibilul

| Drimmero a răspuns:

Azi de dimineata inainte sa ma trezesc dorm ce dorm si mi se lovesc dintii, s-a auzit destul de tare, am zis gata, am spart cel putin 4, dar aparent cand m-am dus la oglinda rapid sa ma uit erau toti intacti si m-am linistit

| Celcestietot a răspuns:

Nu mai tin minte.

| Dismally a răspuns:

De revelion, cineva a avut un accident dar din fericire fara urmari grave.

| gemeni6226 a răspuns:

Cand am intrat intr-un grup pe Facebook si citeam intamplari paranormale.Am si iesit de acolo si acum pot dormi linistita ca alta data.

| RKBlue a răspuns:

Ieri eram singur acasa, abia venisem de la magazin si se auzea usa dulapului din dormitor inchizandu-se si deschizandu-se.
Am intrat cu adidasul in mana(nu glumesc...) si am vazut ca era pisica mea care isi cauta jucaria prin dulap...

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu mai stiu cand a fost ultima teama, dar iti spun ultimul moment de nervi.
Am adormit cu laptopul in pat la 20:00, si m.am trezit acum o ora, la 2:00! laughing
Nu stiu ce o sa fac pana dimineata. straight face Daca am sa ma tem de ceva, revin. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseară când am plesnit un păianjen cu papucul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fata curajoasa love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici n-ai idee.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ooo daa

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei şi tu un şlap peste bot? Ţi-l dau moca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu da ce rea ești tu laughing miniono :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă tot sunt mică, măcar să fiu şi rea.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Ce faci ma? Ai venit sa agăți fete la întrebările mele rolling on the floor
Și e ok mama ta acum, cunosc sentimentul, nimic nu e mai groaznic decât sentimentul de neputință

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Of tucate tati de micuța happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ah sorry, nu mai detanj happy
Da e ok am ajutat-o eu :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce m-ai ajutat tu, mă? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe maică-mea nu pe tine :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă bucur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeam la baie, era noapte...și ca să nu îmi rup gâtul pe scări, mi-am aprins lanterna de la telefon. Și am văzut ceva negru mișcându-se pe gresie. Am crezut că e un șoarece și am țipat. Dar nu era șoarece, ci umbra unui fluture de noapte în zbor. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi când i sa făcut rău mamei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ție când ți-a fost ultima data teama? Silentgirl

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Acum câteva zile când m-am bătut cu un păianjen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-e frică de păianjeni happy
Ultima dată. Când am fost să-mi fac injectie(moldamin crying broken heart )

| troleibuz a răspuns:

Imi este frica de sadrian mereu. Pare pedofil.

| LikeARollingStone a răspuns:

Imi traiesc viata cu teama.
O am dupa ureche, ma insoteste mereu.

| SilentRain explică (pentru LikeARollingStone):

Uite aici un server de discord minunat cu useri TPU
https://discord.gg/tkmZ2Pc

| MaryMaria333 a răspuns:

Alaltaieri am vazut intr'un sac coborat din pod, si cum era deschis o scapat acol un cuib de viespi. Era gol dar tot imi e frica de ele, jur. Am tipat de s'o speriat pana si bunica'mea care era cu mine si mi-o spus sa plec de acol sa nu ma mai sperii. Tie? Astept sa imi spui si tu cv despre tine happy

| Pati2500c a răspuns:

Vineri cand a trebuit sa merg la stomatolog laughing) am murit de frica

| AmaGeo a răspuns:

Azi dimineata