| SilentRain a întrebat:

Când ți-a fost ultima data frica /teama?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Acum vreo 3-4 ore cand am avut o discutie cu un dobitoc si-am inceput sa ma tem ca n-am urmarit tot firul discutiei... de fapt dobitocul este intr-adevar dobitoc si nu stia ce vorbeste rolling on the floor

38 răspunsuri:
| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Acum câteva zile când m-am bătut cu un păianjen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-e frică de păianjeni happy
Ultima dată. Când am fost să-mi fac injectie(moldamin crying broken heart )

| gemeni6226 a răspuns:

Cand am intrat intr-un grup pe Facebook si citeam intamplari paranormale.Am si iesit de acolo si acum pot dormi linistita ca alta data.

| AmaGeo a răspuns:

Azi dimineata

| Drimmero a răspuns:

Azi de dimineata inainte sa ma trezesc dorm ce dorm si mi se lovesc dintii, s-a auzit destul de tare, am zis gata, am spart cel putin 4, dar aparent cand m-am dus la oglinda rapid sa ma uit erau toti intacti si m-am linistit

| RKBlue a răspuns:

Ieri eram singur acasa, abia venisem de la magazin si se auzea usa dulapului din dormitor inchizandu-se si deschizandu-se.
Am intrat cu adidasul in mana(nu glumesc...) si am vazut ca era pisica mea care isi cauta jucaria prin dulap...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum cateva zile, cand intrasem intr-o zona foarte aglomerata, iar 'utilajul' meu nu se mai accelera.

| SilentRain explică (pentru LikeARollingStone):

Uite aici un server de discord minunat cu useri TPU
https://discord.gg/tkmZ2Pc