| Ana a întrebat:

Cand un baiat se uita lung la o fata, e de bine sau de rau? laughing astept pareri baieti

16 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

E de bine...de fel nu ma prea uit pentru ca prea bine va simtiti dupalaughing... fetele trebuie tratate cu indiferenta, ca sa le pui asa putin pe gandurilaughing...

| juniper a răspuns:

Depinde si cum se uita, daca zambeste e de bine, iar daca se incrunta e de rau sad

| Ana explică:

laughing nu isi lungeste gatul ca girafa big grin, se uita asa insistent, si chiar daca il vad ca se uita nu isi fereste privirea adica sa se faca ca se uita in alta parte big grin sper ca ati inteles happy

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Vorba lu @bro depinde cat de lung se uita laughing ...stai linistita e de bine.winking
@bro schimbare de "look" la profil aaa? big grin te faci cumva mai-mai pentru cineva anume?hee hee laughing

| Dara a răspuns:

E de bine, inseamna ca te place. Daca nu ar fi asa, s-ar uita in alta parte si pe tine te-ar ignora complet.

| daniDeeDee a răspuns:

O savureaza. laughinguhhh

| night_crawler a răspuns:

Cand un baiat se uita lung la o fata...inseamna ca gaseste ceva atragator la ea... o soarbe din priviri...si urmeaza pasul urmator...sa vorbeasca cu eawinking

| faranume a răspuns:

Cred ca te placewinking.deci dupa parerea mea e de bine... daca il placi si tu normalwinking

| alexandra_3253 a răspuns:

Pai normal ca e de bine dar asta depinde cum... daca se uita drept in ochii tai inseamna ca vrea sa fie cu tine...winkingtongue

| dean a răspuns:

O studiaza din priviri, ahhhhh. da e de bine, kiSS to you!

| Sperietoarea a răspuns:

Inseamna ca ai avut ceva ori te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca rade e de binisor. Poate sa rada de tine, cine stie. Daca e vesel/zambeste e de super bine! Iar adica se uita suparat, incruntat, nu prea merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defineste "se uita lung", adica isi lungeste gitu ca girafa?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci e clar. A pus ochii pe tine tongue

| Sebastian_1355 a răspuns:

De obicei cei care vor sa ascunda ceva sa pare ceea ce nu sunt

| aureluuu a răspuns:

Eu din cate stiu un baiat se uita la o fata lung din 2 motive din iubire sau ura... de obicei te uiti la o fata care iti place asa atent cu un zambet mic... asa cred eu :pe