| mino_8755 a întrebat:

Cand un prieten/a iasa cu prietenul/a in oras in lipsa ta ce ai face!?: A. Te-ai duce si l-ai cauta pe prietenul/a care a iesit in oras cu iubitul/a ta/tau sa te certi cu el/ea, B. Nu ai avea nimic impotriva, C. Te-ai razbuna si tu, D. I-ai interzice sa mai iasa cu el si cu oricine altcineva?

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O sun si o intreb ce face. In functie de raspuns (adica daca minte sau nu), luam masurile ca atare.Depinde si de relatie...
De interzis nu e bine, de razbunat nici atat.
Niste libertate nu strica de asemenea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei ii dau libertatea de a iesi cu cine va vrea dar cu mine s-ar termina. Iar cu el voi ramine prieten, ce naibii, daca am impartit si aceeasi femeie...