| alexeanca a întrebat:

Cand un utilizator este suspendat pentru vot abuziv? Si mai exact cu cate voturi de stupid trebuie sa votezi alt utilizator pentru a fi considerat vot abuziv? Mersi pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Un utilizator este suspendat atunci, cand il raporteaza cineva (mesaj la Contact) sau cand administratorii observa si singuri, ca s-a facut abuz. Ca sa fii suspendat, sunt suficiente si 10-20 de voturi (nejustificate, abuzive) pozitive sau negative.
Numai bine!

P. S. N-ai pentru ce, draga.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@alexeanca, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| Razvan a răspuns:

Mie fanul meu mi-a dat 1000 de voturi stupid si nefolositor inainte sa fie suspendat. E reconfortant sa stii ca cineva, in lume, te urmareste atat de atent
In caz ca ai rabdare infinita, scrie echipei un mail si incepe sa citesti "Evolutia specilor". Cand ajungi la indexul de la final, vei primi raspunsul