| Octavian94 a întrebat:

Cand va treziti de dimineata care e primul lucru la care va ganditi? big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

"La naiba, o noua zi"
Obiective:
-Da-te jos din pat
-Supravietuieste
-Du-te inapoi la culcare

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De ce sunt mai multe materialiste si putine fete cuminti, lasale in pastele lor ca o sa ai parte de un viitor frumos chiar daca nu o sa ai prietena, asa imi zic.

| Ramonaaaa a răspuns:

"Deci,la ce dracu` trebuie sa mai invat astazi pana sa plec la scoala?"

| Laura a răspuns:

"Băga-mi-aș, deja? x_x"

| Lexiiie a răspuns:

Mai nou, la aerul intepator de afara :-s laughing si mereu cuvintele: Antoher day...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Ma gandesc exact asa:
"Hai scularea!"si"Off, iar am mate!".
Pa.

| LolekBolek a răspuns:

La erectia din pantaloni