| Mario1996 a întrebat:

Când vei avea 30 ani, te mai poți considera tânăr? Ce diferență e între cei 20 ani și 30 ani?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Diferenta intre cei de 20 ani si cei de 30 ani e de fix 10 ani

| sierra1 a răspuns:

~ Mario1996: Ce diferență e între cei 20 ani și 30 ani?~

e genială, aș propune-o pentru "intrebarea" anului!

| MistarGoGu a răspuns:

Tânăr ești pana la 45 hai 50!
Vârful profesional este după 30! Între 20 și 30 este perioada de experimentare!
Locuit singur, schimbat 4, 5 sau 6 job-uri, călătorit prin lume chiar în interes de munca măcar 2 sau 3 ani!
Este TRAGIC de la 20 de ani sa te " izolezi " intr-o facultate sau un singur job!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

La 30 de ani nu mai ești tânăr.

| Mario1996 explică (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Atunci dumneavoastră sunteți moș împuțit!

| alexishere a răspuns:

La 30 de ani ești încă tânăr, dar cu o claritate mai mare despre cine ești și ce vrei. La 20 de ani experimentezi și te cauți, la 30 începi să te așezi mai mult în viață.