| Andreea_8014 a întrebat:

Cand vor fi doua luni pe cer azi sau maine noapte?

7 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Serios:O:O?

| crisS a răspuns:

In noaptea asta happy

| Bianca_4346 a răspuns:

In noaptea asta la 12:30...cred

| Anonim_9586 a răspuns:

Joia asta 27.08.09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hep hap, unde esti! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deyutzza imi pare rau sa te dezamagesc si sincera sa fiu si mie imi pare rau dar cica nu se vor vedea doua luni pe cer. Pentru mai multe informatii iti las un linck : http://www.stiintific.com/......ni-pe-cer/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deyutzza, evenimentul asta se intampla in fiecare an, numai ca la noi in romania nu se vad lunile.
Pe 27 august 2009 la miezul nopţii şi 30 de minute vor fi două luni pe cer. Planeta Marte va fi cea mai strălucitoare pe cerul înstelat şi va fi la fel de "grasă" ca luna plină. Marte se va afla la 34, 65 milioane de mile faţă de Terra.