| TrendyHedgehog a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta experienta din viata voastra? Dau funda pentru cea mai amuzanta.

5 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Buna illy[big grin]!

Intradevar, am avut multe experiente amuzante[laughing]sa iti zic cateva!

Prima,

Eram la tara si m-am dus cu doua prietene[Ariana si Denisa] la lacul din apropierea padurii.Eu stateam si ma uitam la un uliu si Ariana a alunecat pe iarba si a venit pe spate tipand groaznic spre mine[rolling on the floor]eu am vrut sa sar de acolo sa o las pe ea sa cada in apa, dar soarta a fost sa ma inpinga cu picioarele in lac.Norocul meu.stiu sa inot! Am iesit la suprafata plina de frunze[ca-n filmele cu prosti]

A doua,

Eram la tara la o prietena[Denisa]si acolo mai erau 3 fete [Cristina, Ariana si Andreea]Ei bine a inceput o ploaie groaznica, si sa luat curentul...PARAM PARAM[laughing] fulgera ziceai ca revine curentul la loc.Si intr-un timp, a bubuit malefic[rolling on the floor]si olita ei BabyBorn a inceput sa cante! Eu speriata de mama focului am cazut [spre mirarea oricui] ghici unde?! SUB PAT[rolling on the floor))] nu am mai vrut sa ies dar. a fost prea tare sa numai auzi nimic[blushing]~!

Multumesc pentru ca mi-ai citit,, Filmul De Prosti". regizor : JE[eu]! Accept fundita cu mare drag[love struck][cine nu?]happy

| rucsy_7574 a răspuns:

Amuzanta... hmm pai da laughing

Am fost odata sambata seara nu stiu pe unde prin oras am ajuns si eu intr-un final acasa laughing si m`am pus in pat eram putin "luata" de la niste shoturi laughing si prietenul meu tot vorbea cu mine dar eu nu prea intelegeam mai nimic
la un moment dat ma intreaba " heii ma auzi? " la care eu " da da da cu cavalerii meseii teutonice siguuur " nu stiu nici in ziua de azi de un am scos asa ceva pe gura si ce legatura avea laughing)))

Inca una ca is mare povestitoare laughing
Aveam abonament de la RomTelecom si m`a sunat intr-o dimineata o tipa de la firma era trecut de 8 dar nu cu mult era vacanata de vara. Am raspuns cum am putut cu ochii intre-deschisi. crede`ma am retinut doar Buna numele meu este Alexandra bla bla bla... cred ca ea tot vorbea acolo si am adormit dar ai auzeam ca tot bombanea ceva laughing saraca laughing la un moment dat intreaba alooo mai sunteti pe fir? Iar eu din nou cu replicile mele " Ce alexandra ai zis ca esti? de pe mess? sau ce? "

La care ea " Nu nu sunt de la Rom Telecom " am si inchis de rusine laughing))

| rucsy_7574 a răspuns:

Acum intr-o zi la scoala profesoara vorbea cu colega mea de banca eu eram tare ganditoare nu stiu ce ganduri aveam probleme mari laughing toti erau atenti la ea si la profesoara laughing

Cum era asa gandita cu capul in nori am mers catre ea cu pixul si o impingeam in mana si faceam "piu piu piu piu " laughing

S`au oprit toti si s`au uitau la mine cand mi-am dat seama mi-am pus capu pe banca si am ras laughing))))) au ras toti laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhkijujkom njnbhn nhb jujjkujjmm,

| Alina1209 a răspuns:

Pai am avut multeee
si unele chiar groaznice big grin deci ar fi una cand era intuneric in casa si imi cautam telefonul si am dat cu capul de perete si am obtinut o dungaaaaaa rosiiieee de frunte laughing sau eram la munte si am cazut de pe munte...eram la o inaltime maaaareeeeeeeee si m`am duuuuss de n`am mai stiut de mine laughing sau eram la o prietena si tocmai plouase si am calcat prin curte si fiind noroi am alunecat si m`am dus pe spate pana in curte la vecina` ...astea imi vin pe moment laughing