| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai fericită zi din viața voastră?
Dar cea mai tristă?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pot sa tin cont pentru ca variaza de la caz la caz situatia, cea mai trista va fi cand moare mama si cea mai fericita niciuna poate atunci cand termin de platit locuinta si ma aleg cu o masina buna

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să îți trimit nuvele despre asta în privat.

| SilentRain a răspuns:

Când am dat demisia, când m-am născut

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Avem ceva totuși în comun laughing

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Haaa ție frica de mine de aia ai șters laughing

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Prima e tristă, nu?

| gemeni6226 a răspuns:

Cea mai fericita zi(dar in copilarie toate zilele mi-erau fercite)asa ca ma raportez la varsta adulta au fost 4 festivitatea de terminare a liceului, ziua in care l-am cunoscut pe sotul si celelalte 2 cand s-au nascut copiii mei.

| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Super, să vă trăiască!winking

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc deja sunt mari fata mea are 29 ani baiatul meu 27.

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu stiu. :(
Nu masor fericirea in reusite de la facultate sau de la serviciu, acestea sunt ceea ce am facut eu, nu ceea ce sunt eu.
Trista sunt acum, nu stiu de ce.
Imi canta asta in minte, https://www.youtube.com/watch?v=lHytjEj7B9g
si nu pot sa ma controlez.

| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Am văzut asta la o altă întrebare...
Dacă ești tristă, Dorotheea îți trimit o îmbrățișare virtuală.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

❤️

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai fericita zi a fost cand am reusit sa iau toate examenele de la master cu 10 si sa iau bursa happy Cea mai trista cand mi-am pierdut bunicul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O, felicitări! happy
Și condoleanțe... sad

Răspuns utilizator avertizat