| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa zi din viata voastra? Dar cea mai trista?

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru mine.Toate zilele sunt frumoase atata timp cat traiesc si am langa mine persoane care ma iubesc, si fiecare zi are doza ei de tristete.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cea mai frumoasa zi din viata mea a fost cand am lansat primul volum de poezii. Cea mai trista zi din viata mea a fost cand a murit bunica.

| Cryssy a răspuns:

Cea ma frumoasa zi: Cred ca au fost doua zile, nu numai una foarte frumoasa. O data a fost atunci cand l-am cunoascut pe iubitul meu, pentru ca de atunci am invatat sa traiesc. Si cealalta, cand puteam sa il pierd, dar Dumnezeu l-a ajutat sa nu pateasca absolut nimic.
Cea mai trista: Nu cred ca pot alege o singura zi foarte trista, au existat mai multe. Atunci cand mi-au murit bunicii, si sunt si atunci cand parintii mei se cearta in continuu...
Asta e viata, e si frumoasa, e si trista. Dar oricum, viata merita traita! Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| ady2607 a răspuns:

Cea mai frumoasa:cand am cunoscut-o pe ea. cea mai trista:cand am pierdut-o pe ea. love sucks.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da Adi, dragostea nu e totdeauna frumoasa :-(

Becemi, imi pare rau ca ai pierdut o persona iubita, dar asta e viata.Si eu scriu poezii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dyanady, mi-a placur raspunsul tau.Intr-adevar fiecare zi are doza ei de tristete :-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Placut*