| night_crawler a întrebat:

Care a fost cea mai tare farsa care va fost facuta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu agreez astfel de glume.
Nu am făcut și nici nu mi s-a făcut.
Glumele în limita bunului simț și atât.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceam baie numai baietii intr-un lac si am hotarit, stiind ca plecam, sa-mi pun slipul la uscat si eu inotam in continuare si nu am observat ca veneau fetele si un prieten imi ascunse-se slipul si eu cautam slipul si-i rugam sa mi-l dea si ei, desi stiau toti, faceau;-Bai dati-i mai slipul...

| Guitarlove a răspuns:

Eram intr-o excursie si eram in baia baietilor cu o alta prietena pentru ca era oglinda mai frumoasa laughing. Si baietii s-au suparat si geamul de la baie era deschis. Au luat furtunul de la pensiunea unde am stat si au dat drumu la apa udandu-ne pe noi din cap pana-n picioare rolling on the floor. Si apa mai era si rece.
Si dupa am inceput sa ne alergam si am picat toti in noroi laughing.
Nu as putea sa uit niciodata ziua aia laughing.

| Silvia a răspuns:

Mi s-a zis ca sunt frumoasasurprise.

| Kandy a răspuns:

S'a intamplat pe duminicahee hee : mi-a dat colegul meu web si avea o vanataie zdravana pe obraz laughing normal ca m-am speriat si l'am intrebat ce'a patit (cica "s-a batut cu cineva) iar luni nu mai avea nici urma de vanataie raised eyebrows si i'am spus ca daca mai face asa il "invenetesc" eu laughing mi-a aratat cu ce fard se daduse si s-a mirat ca a fost atat de convingator rolling on the floor happy