| BUBULINA a întrebat:

Care a fost ceea mai mare teapa pe care ati primit'o
eu am luat teapa de la concursul ala tv. la care suni si te taxeaza cu un E si trebuie sa raspunzi la niste intrebari de cl 2. si am intrat in direct am raspuns CORECT, mi-a luat adresa nume. tot, si teapa nu am primit banilaughing))

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

La o casa de schimb valutar d-ala cu tichete de calatorie. Am pierdut 9 mil lei vechi. Initial am vrut sa schimb mai multi bani.
Am depus plangere la protectia consumatorului, dar degeaba. ``Sunt la limita legalitatii.``
Aveti grija sa nu patiti ca si minesad

13 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Eu am luat teapa de la o "prietena" am imprumutato cu niste bani si acum ocoleste blocu cand ma vede

prfml
| prfml a răspuns:

Teapa in general o primesc cei naivi, nu fac diferrenta unii sunt naivi altii nu, naivi suntem cu totii in momente de salbiciune, sa nu uitam morala, este prea frumos ca sa fie adevarat.

| DrageanElena a răspuns:

Eu am luat teapa de la un fost prieten de vreo 6 ani... a zis sa-i imprumut 1 milion(lei vechi)...am luat si eu imprumut de la cineva.si el sa tot dus cu bani... a trebuit sa-mi strang de unde am putut sa dau banii inapoi...nici in ziua de azi nu l-am mai intalnit.ca si de-l intalneam bani il faceam.laughing

| knnight a răspuns:

Eu am luat teapa tot la tv...imi aduc aminte si acum...se intampla acum cativa ani, erau concursurile elea pe anteana 1 sa ghicesti cuvantul, si eu am sunat, am zis cuvantul, a fost bun, kik castig 13 mil, premiul ala nu mi-a venit nici acum, poate mai vine laughingconfused, cine stie, dar tin minte ca mi-a luat si 6 euro sa sun ca am sunat de pe mobil, deci fantastica zilaughing)

| adi_7507 a răspuns:

Asta nu e teapa. e prostie.

| RamonaMn a răspuns:

Eu am primit teapa de la fratele unei prietene. Mi-a cerut cu imprumut un Playstation si de atunci nu l'am mai vazut si "Pa-si pusi" :-l.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Am crezut ca oamenii sunt buni, dar societatea ii perverteste si am incercat sa gasesc acel ceva bun. De unde, e tocmai invers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce crezi ca toti care intra nu mai raspund la intrebare si sar la gatul fatucii care se da cu capul de pereti ca nu ai suna telefonul... teapa iau in fiecare zi de la sefi si guvernanti nu pot sa fac o ancheta pe cont propriu si sa vad cine ma fraierit cel mai mult.

| dreamerlainen a răspuns:

Eu am luat cam aceiasi teapa ca si Zbenguici...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am fost bun si am fost luat drept prost... Doare.

| oooooooo a răspuns:

Personal, nu am luat nicio teapa de care sa ma plang.In schimb, fratele meu a patit-o urat de tot. A plecat si el sa cumpere un telefon, de prin zona obor, si s-a intors acasa cu o husa in care se afla un sapun de casa. A dat si telefonul lui, si o suma destul de mare. Dar prostia se plateste.Si acum radem de el pentru faza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii bun e cea mai mare teapa. Se profita de tine la greu, deci aia-i teapa, restul doar maruntisuri.
BRO intepatu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se stie ca aceste concursuri sunt niste smecherii.Eu nu am primit o astfel de "teapa", dar cunosc persoane care au primit-o. Sper ca ti-a fost invatatura de minte.Sa nu mai suni la nici un concurs tv, si incearca, poate reusesti sa-ti convingi prietenii si cunostintele, si pe altii sa nu mai sune.Sunt niste hotii.