| dewix a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat lucru pe care l-ati facut?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Intr-o zi eram la gradinita(aveam vreo 4-5 ani) si mi-am pus o coaja de banana in cap. Educatoarele mi-au zis sa mi-o dau imediat jos de pe scafarlie, ca o sa vina mustele la minelaughing.
Ajunsa acasa, ma plimbam prin curte, pana am observat ca se vedea ceva deasupra ochilor mei. Semanau cu niste aripioare de muste. Am inceput sa ma zbat, pana am dat-o pe plansrolling on the floor. Erau doar genele mele care sclipeau in lumina soareluilaughing

7 răspunsuri:
| AnaMaria42312 a răspuns:

Sincer. am vorbit singura laughing si nu numai o singura data. rolling on the floor Visez cu ochii deschisi si mai vorbesc si tare. ~lol~

| rocsette a răspuns:

Sa tip in toata scoala mea dupa un baiathappy [de fapt era colegiu] toata lumea era afara si ma enervasem deoarece un tip nu se uita dupa mine [tipic]...in 2 secunde l-am strigat dintru capat al scolii [el se afla in celalalt capat] TIPU IN ALB! ESTI DRAGUT! faptul straniu este ca in curtea scolii erau si cativa profesori deci momentu a fost ceva "ahh unde sa ma ascund!?" dupa aceea nici ca baiatu [saracu de el] sa mai uitat la minelaughing

| ELD a răspuns:

laughing)AnaMaria sti ca si eu facea asta cand eram mica?laughing))ciudat pf...cred ca pe fiecare zi fac ceva ciudatlaughing, dar na sa nu iesim in evidentarolling on the floor

| Malvina24 a răspuns:

Am plans in parc odata si nici macar nu stiam de ce plang iar niste oameni s-au oprit sa ma intrebe daca am patit ceva! Am facut eu multe nebunii, intrebarea potrivita era cate nebunii ati facut? ohhooo nu are nimeni ca mine... m-am distrat si eu cand eram mica!

| Cezar17 a răspuns:

Niciuna rolling on the floor

| JustMe a răspuns:

Aveam intr-o zi o stare ciudata si am inceput sa cer tigari prin mall, chiar daca eu nu fumezstraight face Si apoi mi-am pupat 2 fete cu care eram in mall pe gurastraight face Si am pupat dupa si un baiat necunoscut pe gura, asa aiuriastraight face Pff, ciudata ziua aia, nu o voi uita niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci [ador sa incep cu deci pen' ca stiu ca dtiu ca asa nu se face] ...am facut multe lucruri ciudate:
m-am sarutat cu o fata in centrul orasului,
am tipat in gura mare la zilele liceului [colegiului] ca dirctoru' e gay, i-am turnat prietenului meu freshul in cap, am sarit gardul la zoo [la intrarea la zoo nu la animale] si m-a prins ingrijitorul, etc.