| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat vis al vostru?(funda cel mai tare) big grin

Răspuns Câştigător
| addictedformetal a răspuns:

Pai am visato pe bunica mea care este moarta acum. ea ma chema sa vin cu ea, iar dintr-o data din intuneric a aparut moartea cu coasa care venea spre mine. m-am speriat ingrozitor si am dat si un cap de peretelaughing

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am vise ciudate ci stiu ca in viata trebuie sa realizez niste chestii care sunt necesare si care trebuie sa decurga asa.

| Lion_9677 a răspuns:

Ca visez de vreo 8 ori din vis in vis si in al noulea ca toti oameni se inchinau la o carpa