| Chihiro98 a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator cosmar al vostru? Eu am visat ca am omorat 2 persoane si o pisica, apoi fantomele lor au venit dupa. Chiar am o imganatie macabra... Dar voi?

1 răspuns:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Eu am visat ca nimic nu era pe pamant doar eu si o oglinda si cand m-am uitat in ea, din oglinda a aparut Bloody Mary si am inceput sa fug, dar mergeam niciunde pentru ca totul era alb(dar nu de zapada) si am picat intr-o padure de cosmar si plina de ochi in umbre si am fugit si de acolo apoi am dat de un lup mare si destul de urat care m-a muscat si apoi m-am trezit.