| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator moment din viata voastra?

40 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cand eram pe wc, nu mai aveam hartie igienica si eram singura acasa.

| Drimmero a răspuns:

Cand era sa ma inec sau cand era sa dea masina peste mine, mi-am vazut moartea cu ochii!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era sa mor de 3 ori.
Si ar mai fi cand eram la varamiu singuri si in dreapta mea era un scaun de la birou. Era seara. Dormeam. El avea patul in stanga mea. M-am trezit pe la 3. El era in pat. Ma intorc pe partea cealalta si il vad stand pe scaun. Ciudat. Dupa ma uit repede la patul lui si era in el. Apoi iar ma uit la scaun si nu era. Pe scaun am gasit un iepure de plus. Damn. Si acum ma sperie iepurele ala. Cu ochii aia mici laughing
Adrvarul e ca a fost ciudata faza. Si nu. Nu cred ca am visat.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

laughing laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e de ras rolling on the floor

| R0R0 a răspuns:

Au fost.....destule!
Cand am mers sa dorm la bunica mea, pentru prima oară. Aveam 6 ani. Si am avut un cosmar atat de mare, ca m-am trezit brusc, transpirata, nestind unde sunt.

| anonim_4396 explică (pentru R0R0):

big grin

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Al tău?

| anonim_4396 explică (pentru R0R0):

Cand a trebuit sa ma arunc intr-o parte ca sa nu ma calce o masina

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am alunecat pe trecerea de pietoni(era gheata pe ea) si o masina s- a oprit la cativa cm de mine.

| anonim_4396 explică (pentru R0R0):

La mine masina a sfarsit intrand in gard

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine a franat brusc.

| Idkidk a răspuns:

Păi atunci când am avut un coşmar că nişte extratereştrii băteau în usă să-i deschid, şi eu îl anunţam pe tata, dar de frică imi pierdusem vocea, al tău?

| anonim_4396 explică (pentru Idkidk):

Am zis care happy

| Idkidk a răspuns (pentru anonim_4396):

A, atunci când am fost şi m-am operat la picior, şi când era să mă calce o maşină.

| anonim_4396 explică (pentru Idkidk):

happy

| Idkidk a răspuns:

Sau cand era sa lesin adineauri din cauza supararii mele pe cineva ca in anumite momente cand vorbeste cu mine, gaseste sa vorbeasca cu altceva, si uita sa vorbeasca si cu mine, si vorbeste, vorbeste cu persoana respectiva pana cand eu decid sa ma las de TPU.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Atunci cand mi-a intrat o tarantula in chiloti

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

What? :-o

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da! simteam o senzatie placuta intr-o dimineata la mine in pantaloni.ma gandeam ca prietena mea are chef de prostii, dar mi-am dat seama repede ca ea nu are mainile paroase.ma uit in cutia unde tineam tarantula si vad ca nu e.
norocul meu ca s-a speriat de ce-a vazut acolo si a iesit.

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Wow

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii,tarantulele se tem de chestiile mari.asta a fost norocul meu

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Pfff

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Saracuta. Cred ca a ramas cu ''traume'' pe viata!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu,n-a apucat sa o muste, norocul meu.

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu conteaza. Contactul vizual a fost suficient!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Stai,tu vorbesti de tarantula?laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Da. laughing De tarantula imi faceam griji!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Https://www.youtube.com/watch?v=-rEb5jkh8dg

ce zici de melodia asta? am aflat-o aseara la romanii au talent.

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce voce are tipa! E minunata, o alta melodie salvata in playlist.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt geniale versurile. daca stai sa te gandesti in profunzime iti dau fiori.

obisnuiam sa zic ca mi plac melodiile date de anumite persoane ca sa-i atrag de partea mea,desi poate nu-mi placeau, orice om se bucura atunci cand melodia lui preferata este apreciata de altcineva.
mi-ai mai zis o data ca-ti place o melodie pe care ti-am dat-o si ai reusit sa ma faci sa te plac, nu in sensuri indecente perverse si obscure, ci intr-un sens inocent, de prietenie.stii,sa placi o persoana fara sa ai interese ascunse sau dorinte "meschine".
daca incerci sa te faci placuta spunand ca-ti plac melodiile sa stii ca...reusestilaughing.

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Eu mi-am spus punctul de vedere. Imi place melodia, daca nu imi placea, tot ti-as fi zis.
Aleluia ma place Sergiu yeey. laughing
Sincer, la inceput, mi-ai parut destul de ironic si arogant.
Intotdeauna m-am facut placuta prin gesturile mele. Si ma bucur ca ma placi intr-un sens inocent, ci nu unul obscur. Ca se lasa cu rapiri si alte violente. Pe moment, sunt in ''siguranta''.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ironia si aroganta sunt mai mult niste mecanisme de protectie impotriva strainilor ce m-ar putea supara sau afecta intr-un fel laughing.nu e ca si cum ma cred superior fata de cel caruia ii fac ironiile, ci doar ridic o bariera pana imi dau seama daca putem fi prieteni sau nu.
esti in siguranta atat timp cat nu ramai singura cu mine intr-un cadru nocturn, un lan de porumb sau o incapere.glm.

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce bine ca nu stau langa tine. Era mai rau daca eram vecini. Nici nu mai ieseam seara afara!
deci, intr-un fel tu ''testezi'' omul sa vezi daca ai cu cine sta de vorba sau nu.
E bine ca eu am trecut ''testul''.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

A fost inceputul de noul an scolar.

| Staind a răspuns:

Muulte. Au fost asa multe ca nu mai stiu. Multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai infricosator/freaky moment din viata mea a fost cand in statie un om imbracat ca un popa vorbea despre arme kalasnikov si cand a venit autobuzul a zis,, asta e ''.
Avea si un ghiozdan negru rolling on the floor. Evident ca s-a pus in fata scaunului meu si isi tot pipaia rucsacul si radea ca un dement.Se utia fix la mine.M-am linistit cand am vazut ca isi face cruci. laughing

| AdrianVoicu a răspuns:

Cand am facut baie.

| Madesz a răspuns:

Anul trecut, la mare, eram singură ( doar cu străinii), merg eu șmecheră cu aripioarele mele gonflabile și dau să înot, cu toate ca eram praf la înotat. Bun. Stau în apă, ating nisipul cu degetele picioarelor, totul bine. Până când nu am mai simțit nisipul la picioare. Cand mă uit în spate, geamandura. Valeu! Am ajuns la ea, și de frică, mă țineam de ea. Am tipat în gură de șarpe, și a venit salvamarul. Yoy. Multe amintiri laughing

| anonim_4396 explică (pentru Madesz):

laughing