| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator moment din viata voastra?

40 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Eu mi-am spus punctul de vedere. Imi place melodia, daca nu imi placea, tot ti-as fi zis.
Aleluia ma place Sergiu yeey. laughing
Sincer, la inceput, mi-ai parut destul de ironic si arogant.
Intotdeauna m-am facut placuta prin gesturile mele. Si ma bucur ca ma placi intr-un sens inocent, ci nu unul obscur. Ca se lasa cu rapiri si alte violente. Pe moment, sunt in ''siguranta''.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ironia si aroganta sunt mai mult niste mecanisme de protectie impotriva strainilor ce m-ar putea supara sau afecta intr-un fel laughing.nu e ca si cum ma cred superior fata de cel caruia ii fac ironiile, ci doar ridic o bariera pana imi dau seama daca putem fi prieteni sau nu.
esti in siguranta atat timp cat nu ramai singura cu mine intr-un cadru nocturn, un lan de porumb sau o incapere.glm.

| Madesz a răspuns:

Anul trecut, la mare, eram singură ( doar cu străinii), merg eu șmecheră cu aripioarele mele gonflabile și dau să înot, cu toate ca eram praf la înotat. Bun. Stau în apă, ating nisipul cu degetele picioarelor, totul bine. Până când nu am mai simțit nisipul la picioare. Cand mă uit în spate, geamandura. Valeu! Am ajuns la ea, și de frică, mă țineam de ea. Am tipat în gură de șarpe, și a venit salvamarul. Yoy. Multe amintiri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Madesz):

laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce bine ca nu stau langa tine. Era mai rau daca eram vecini. Nici nu mai ieseam seara afara!
deci, intr-un fel tu ''testezi'' omul sa vezi daca ai cu cine sta de vorba sau nu.
E bine ca eu am trecut ''testul''.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

A fost inceputul de noul an scolar.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era sa mor de 3 ori.
Si ar mai fi cand eram la varamiu singuri si in dreapta mea era un scaun de la birou. Era seara. Dormeam. El avea patul in stanga mea. M-am trezit pe la 3. El era in pat. Ma intorc pe partea cealalta si il vad stand pe scaun. Ciudat. Dupa ma uit repede la patul lui si era in el. Apoi iar ma uit la scaun si nu era. Pe scaun am gasit un iepure de plus. Damn. Si acum ma sperie iepurele ala. Cu ochii aia mici laughing
Adrvarul e ca a fost ciudata faza. Si nu. Nu cred ca am visat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

laughing laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e de ras rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai infricosator/freaky moment din viata mea a fost cand in statie un om imbracat ca un popa vorbea despre arme kalasnikov si cand a venit autobuzul a zis,, asta e ''.
Avea si un ghiozdan negru rolling on the floor. Evident ca s-a pus in fata scaunului meu si isi tot pipaia rucsacul si radea ca un dement.Se utia fix la mine.M-am linistit cand am vazut ca isi face cruci. laughing