| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator vis al vostru?

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Faptul ca am visat ca niste entitati sub forma de fum verde si albastru ma impresoara si ma arunca si ma lasa fara putere (eram in camera) atunci m-am trezit si am zis uhhh ce senzatie naspa si mi-am inchis geamul de la camera si cand am dat sa ma duc sa inchid usa am fost lasat de puteri si am cazut jos, si abia atunci m-am trezit din vis, senzatia aia ca am visat ca visez ceva groaznic, te trezesti apoi tot e groaznic si abia apoi te trezesti... am inceput sa ma pisc de mana si sa palmuiesc sa fiu sigur ca nu visez iar

9 răspunsuri:
| blackkrose a răspuns:

Pffff... ce naspa
batting eyelashes

| Elena1234456 a răspuns:

Am visat ca ma fugarea cineva intr-un hotel si m-am aruncat de la balcon, si am cazut. apoi simteam durere, zaceam si nu ma ajuta nimeni sad.

| matt a răspuns:

Am avut cosmaruri o samptamana dupa ce am vaut asta exorcism of anneliese michel uitate la ea daca ai curaj

| Ea12345 a răspuns:

Am visat-o pe Samara din The ring :-s
http://i109.photobucket.com/albums/n70/scottypotty18/1-1.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand era baiatul meu mic il visam bolnavior, si ma trezeam speriata, si ma duceam direct la patucul lui sa vad ce face! Si cand ma convingem ca nu are nimic, imi reveneam si ma rugam lui Dumnezeu sa nu se intample ceva in realitate!

| BingBang :D a răspuns:

Odata am visat ca eram cu o fata intr-un lift, si apasasem pe etajul 3. Nu se mai oprea, si trecu mult timp asa ca am apasat din nou si cand am iesit erau niste usi, iar mai incolo scria NEW MOON rolling on the floor

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Am avut un vis ciudat mai demult, acum vreo 2 saptamani. Eram eu cu un prieten si niste oameni pe care nu ii cunosteam. Unul a spus ceva de genul 'Viziune psihotica' si toti am inceput sa radem. Ceilalti radeau din ce in ce mai tare si eu simteam ca rad de mine. Dupa s-a prabusit un avion si am vazut ca o fata pe care am vazut-o la o coada la bilete la cinema era moarta si toti plangeam.
Nu stiu ce a insemnat, dar m-am speriat rau de tot si nu am mai putut sa dorm.

| Ea12345 a răspuns:

@matt, asta:
http://www.kiwii.dk/overnaturligt/billeder/anneliese2.jpg?
;)) mai infricosatoare samara mea:))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odata am visat ca cand patinam, era un paianjen mic si unu mare si ma duceam spre paianjenul mic dar am incercat sa nu ma duc si atunci am mers spre paianjenul mare! infricosator!