| Adella05 a întrebat:

Care a fost cel mai urat cosmar al vostru?

Răspuns Câştigător
| Nicole1234 a răspuns:

Buna! Am visat odata ca parca trebuia sa fie un incendiu(anuntase la stiri straight face) si o femeie imi spuse`se ca animalele nu vor supravietuii acelui incendiu si ca singura cale este sa fie puse intr-o bucata mare de friptura si bagate in congelatorlaughing. toti oamenii faceau asta cu animalele lor. dar mie mi se parea ridicol.pana la urma le-am bagat si eu.si parca dupa aia am mers intr-o pestera unde nu ajungea incendiu. dupa aia dupa ce se terminase femeia aia mi-a spus ca nu e sigura daca animalele au supravietuit in bucatile alea de friptura.si cand le-am scos din congelator nu mai era nimic in bucatile de friptura si am inceput sa plang.si cand eu plangeam toata lumea radea foarte tare.erau foarte amuzati de ce se intamplase si se bucurau ca nu mai exista animale de casa.
:-s.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eram la altar si mirele era JB.Pfaaa,il preferam pe Patrica Cercelatu`I don't want to see
M-am trezit tipand(probabil ma bateam cu popa, el sa imi puna verigheta si eu sa il capacesc pe Jb)

| Floreenofficial a răspuns:

Ma tot fugarea o mata :-s

| Denisa a răspuns:

Aproape in fiecare seara cand adorm visez acelasi lucru: ca, cad intr-o prapastie/groapa sau ca ma impiedic. Altceva nu visez.

| Necunoscută a răspuns:

Ce-mi vine acum în minte, am visat în vacanţa asta.

Bun, încephappy "Eram la şcoală, sfârşit de a 8-a :-s. Dădeam examene de admitere [eram prin alt secol]. Bun. Eu împreună cu o prietenă ne doream să intrăm la Liceul Mihai-Viteazu, Turda, profil Ştiinţe Sociale. Am dat examenul. În 5 minute, primim rezultate. Ea admisă, eu refuzată. Nu ştiam de ce. Culmea, ea nu era admisă la Ştiinţe, era admisă la altceva, însă nu ştiam [nici eu, nici ea] la ce. Oke. Am dat examenul pentru ştiinţe ale naturii. L-am picat straight face. Am mai dat examene, cu duiumu. La toate picam. Nu îmi explicam de ce. Rivalul meu [din cls I laughing] era la fel. Noi, ăştia care am învăţat cel mai bine, picam la toate. Ceilalţi, care eram "mai slabi" la învăţătură, nimereau din prima. Vorbeam cu Rareş [aşa îl cheamă pe rival smug]. Deodată, directoarea face anunţ. 'Cei care au picat până acum examenele, nu vor mai avea nici o şansă anul acesta. Poate la anul. La revedere!' Când am auzit, simţeam că toate visele mele se spulberă."

M-am trezit! Eram agitată, speriată, disperată. "N-am intrat! Ce mă fac?" laughing. După care "Stai mă! E vacanţă"rolling on the floor.

A fost cel mai nasol coşmar :-s

P. S-Eu nu prea visez SF-uri ca majoritateahee hee