| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA a întrebat:

Care a fost cel mai urat cosmar al vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bloody Mary a iesit din oglinda si ca m-a muscat cainele prietenei mele.Al tau care e?

funda?

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Am de ales intre visul in care ma urmarea un fel de demon peste tot, si viata reala. Cred ca as alege viata reala laughing

| VIPER a răspuns:

Am visat ca in fata mea aparuse deodata cea mai urata fantoma. funda?

| dianadia_8742 a răspuns:

Pai... tatal meu se duce in ucraina si cumpara marfa pe care dupa o vinde, si intr-o seara am visat asa: "tata s-a dus in ucraina si m-am uitat cu mama la stiri si spunea acolo ca un barabt a murit intr-un accidesnt cu masina si ne-am dat seama ca era tata si dupa inmormantare a venit o prietena la mine si ne-am jucat monopoli si a venit mama la mine in camera si am intrebat-o daca tata chiar a murit si mi-a spus ca da apoi prietena mea a plecat acasa si m-am dus sa ma uit la tv si l-am vazut pe tata stand rezemat de usa m-am dus la el sa-l imbratisez si l-am mirosit si mirosea a morga" dupa m-am trezit si am inceput sa plang! imi dai te rog funda?