| Smile94 a întrebat:

Care a fost clasamentul la miss fata de la tara

Răspuns Câştigător
| SwAn a răspuns:

Flori a castigat dar Elena era cea mai tare! Pacat ca nu a castigat ea. dar totul a fost aranjat! Nu ati vazut:Gina Pistol nu a scos aproape nici un cuvant toata noaptea.stia ca s-au tras sfori... iar smiley era clar ca o fi spus ceva la concert sa o voteze pe Flori ca pana la urma concertul lui era chiar in timpul emisiunii! S-a orientat bine, a luat banii pe concert si Flori a castigat! Absolut INCREDIBIL intr-un sens rau!

4 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Clasamentul a fost locul 1 flori a castigat maria era pe locul 2 pe locul 3 era elena pe 4 era pe andreea si pe locul 5 madalina... funda?

| Psihiatra a răspuns:

5 madalina
4andreea
3elena
2maria
1flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la concertul lui si nu a zis nimic de flori, lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 flory, 2 maria 3 elena 4 andreea si 5 madalia.merita sa castige madalina se stia asta.toata looomea zice.