| Ioana22B a întrebat:

Care a fost din punctul vostru de vedere filmul cel mai bun al anului 2009-2010[cate au fost lansate pana acum]? Si de ce v-a impresionat atat de mult?

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Knowing e un film de milioane :X
cu siguranta merita vazutwinking
Ma inpresionat ideea foarte tare si faptul ca era vorba despre niste lucruri pe care le stia o fetita cu 50 de ani inainte sa se intample.

6 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Up zic eu.

| NoName0011 a răspuns:

Avatar.

| Pho3nix a răspuns:

Transformers 2
Ice Age 3

| Bacemi a răspuns:

New Moon. M-a impresionat combinarea realitatii cu fictiunea prin prezentarea unor stari de suflet reale intr-un context fictiv.

| Bishop a răspuns:

Knowing si New Moon mi s-au parut a fi filmele anului 2009-2010

| IamIce a răspuns:

Nu pot sa zic exact. Avatar mi s-a parut destul de reusit.
Mai e si EuroTrip o super comedie.Scari Movie 5 american pie 7 nu stiu exact