| badriel a întrebat:

Care a fost experienta voastra din liceu?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pot să scriu un roman. Am iubit o fată și fizica. Fata a emigrat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am avut o diriginta grasa, mediocra. Am facut un profil slab, n-am invatat mai nimic, fata de baza pe care o aveam din generala.
Din primele zile m-am cuplat cu cea mai draguta fata (dintr-o clasa de nasoale), dar n-a iesit nimic.
Cele mai frumoase momente din timpul liceului au fost prin pub-uri, cand chiuleam.

| Lioana a răspuns:

Teroare, iubire imposibila, invatat, chiulit, o prietena minunata, vise si aspiratii.

| alexandradlr a răspuns:

Frumusețe, iubire, profesori de toate felurile, prietenii bune.