| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost primul raspuns postat pe TPU de cand sunteti membri?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Pai cautati colo la raspunsuriiiii si raspunsul meu a fost...
Diriginta mea a fost si diriginta Claudiei. postat la 4 Februarie 2010 12:02
Raspuns la intrebarea:
Ati auzit povestea Claudiei? Claudia are 24 de ani si este studenta in ultimul an la Facultatea de Medicina din cadrul Universitatii de Medicina si Farmacie Craiova. Visul ei este sa devina doctor pentru? (mai mult)
hee hee asta e primul raspuns de cand mi-am facut contul ca inainte eram anonimahee hee

10 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Sunt membru de pe 28 septembrie 2009 ce vremuriday dreaming

| LuS[z] a răspuns:

Wow cine crezi ca mai tine minte? pff zau ca nu mai stiulaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt pe site din 22 martie 2009, nu mai stiu care a fost primul raspuns postat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Mary. loves. you eu intrebam de primul tau raspuns pe TPU de cand esti membru nu pe cat ai inceput sa utilizezi TPU happy.

| Yarinn a răspuns:

Parca a fost o parere despre tunsoarea bob, la care am luat si fundita big grin, dar nu mai stiu exact happy

| crystynyka a răspuns:

Pai.De abia m-am inscris.

| Bacemi a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......-oras-dar/

Pentru a vedea care a fost raspunsul dati la raspunsurile mele si dati pe ultima sageata din dreapta.

Primul raspuns de sus e primul postat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul meu raspuns a fost la o intrebare despre fetele care raman insarcinate sau ceva de genu.

| Anduciu a răspuns:

Sunt membru TPU de 10 zile, chiar daca am mai "bantuit" pe site.Deci mi-l amintesc.Primul meu raspuns este si primul meu raspuns castigator, la o intrebare legata de fizica si chimie.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bacemi raule phbbbbt, dc le'ai spus waiting. De partea cui esti waiting, explica'te domnule waiting.