| UatDăFac a întrebat:

Care a fost reactia voastra cand ati vazut 2girls 1cup pentru prima data?
[cei care nu ati vazut acel video mai bine nu o faceti, v-am avertizat!]

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Stomacul meu a luat-o la fuga...

| spank17 a răspuns:

Do.not.want.

| Darkus a răspuns:

MAi bine nu postai intrebare asta ca m-a facut sa ma uit si sa imi vina rau de la stomac :-& yac ce scarbos e

| Ionait a răspuns:

Reactia la acel video este overrated. Toti fac cat mai urat astfel incat sa para cat mai cool. Prezinta actul coprofagiei. Unii au fetisuri cu latex sau piele. Altora le place sa vada coprofagie.