| ღAleKrissღ a întrebat:

Care ați citit cartea "Zori de Zi"[Twilight]? Cum vi s`a părut? Care a fost partea cea mai interesanta?:X

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Este cartea mea preferata din seria "Twilight". Partea cea mai interesanta mi s-a parut luna de miere a Bellei cu Edward, dar mi-a placut si partea in care Bella este transformata in vampir si familia Cullen este atacata de Volturi si castiga. Deabea astept sa apara si filmul.

| LetyPayne a răspuns:

Normal ca am citit-o.Mi-a placut partea in care apar vampirii din lume si volturii atac familia cullen...mi.a placut si luna de miere dintre edward si bella:*:*:*