nony
| nony a întrebat:

Care ar fi singurul motiv care v-ar determina sa faceti sex de la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Sa nu mai fi facut sex de cativa ani de zile si persoana sa ma atraga foarte tare. Dar atat sa si ramana, o partida de sex; nu cred ca pe sex se construiesc relatii, asa ca trebuie sa fie alegerea amandurora ca de a doua zi sa mearga fiecare pe drumul lui.

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa fie fata. Atat.

cami
| cami a răspuns:

Pai chestia e ca nu ne-ar determina.Nimic. Nici macar portofelul gros al gagiului, masina, lantul ce-i atarna de juma de kil, Nimic, Nimic, Nimic...si totusi, stiu un caz straight face -si nici macar cele enumerate de mine mai sus nu poseda "tipul", dar totusi cred, ca c*rvele se impart in 2 categori :
-ieftine si cu pretentii...Mai, esti femeie usoara, da` macar fi de-aia cu pretentii.
Concluzia: nimic happy

cami
| cami a răspuns:

Sti cum, ehee hee -pentru un barbat e usor... dar pentru o femeie...nu e chiar asa. asta nu si incazul presupus de lolita laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Sa fiu single si sa stiu ca maine este sfarsitul lumii.rolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

El, daca stie...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Flav doar atat? Imi schimb parerea despre tine...

| BUBULINA a răspuns:

Idem camihappy

prfml
| prfml a răspuns:

Atractia - seductia

prfml
| prfml a răspuns:

Cineva mi-a dat un stupid, sunt stramtorat de timp ca sa aflu cine, dar vreau sa dezvolt primul meu raspuns ca sa fiu inteles, cand iubesti, esti cu cineva, logic raspunsul meu este desconsiderat, cel putin asa este corect, sex inseamna atractie, nu implica sentimente.

pupimik
| pupimik a răspuns:

In primul rand ar trebui sa persoana respectiva sa ma atraga exxxxxtreeeem de tare incat sa simt ca as regreta toata viata daca as pleca in momentul respectiv, iar in al doilea rand ar trebui sa duc o lipsa extreeem de mare incat sa ajung sa recurg la asa ceva. Iar chestia asta nu s-ar putea intampla niciodata.

| Mya a răspuns:

Absolut nimic! Ca sa existe ceva intim intre mine si un barbat, mai intai trebuie sa am sentimente pentru el si cum sentimentele nu vin atat de usor...clar nu pot vb de un ons!

| selef a răspuns:

Hormonii.

| alexam a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie motiv sa gandesti cu organul sexual, in loc de cel principal, adica THE BRAIN... Barbatii in procent f mare pot oricand sa aleaga asa ceva, pe cata vreme femeile ce ar face-o le-as categorisi in 2: cele curvistine, si cele care se afla in perioada fertila, si fara sa fie prea - prea, cad in,, pacat,, Cam asta ar fi! iar cei ce nu o fac, sunt cei mai destepti, anyway! 100% SURE of that! big grin

| knnight a răspuns:

De la prima intalnire:O, nu cred ca ar fi niciun motiv:p

| mitica_6163 a răspuns:

Nici o motivatie, doar un loc happy

| alexandra_1780 a răspuns:

Cred ca nici unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate să nu am discernământ să fac așa ceva din prima.
Doamne ferește.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul.Este cea mai mare greseala.