| DdDiX a întrebat:

Care are chef maine de scoala? eu in nici un caz nu m-as duce maine la liceu; am ore de la 1 la 8 GROAZNIC!

3 răspunsuri:
| mhg a răspuns:

Mâine am teză la informatică 2 ore, aşadar nu am chef de şcoală

| ChildrenOfBodom a răspuns:

As vrea sa fie mereu vacanta dar asta e daca nu se poate. Abia astept sa luam vacanta, ma duc in Baia Mare:d ma rog cred ca nu te intereseaza eu maine am Sport, Fizica, Muzica, Desen, Romana, Geografie... acu depinde si de profesor cat de rau elaughing... Nu e intotdeauna la fel.

Bafta!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu maine, miercuri, si vineri sunt liberahappy
Saptamana asta am practica(la restaurant).

O seara placutahappy