| Markusfrtt a întrebat:

CAre ati fost la vrajitoare vreodata si daca v-au ghicit problemele sau daca vi le-au rezolvat asa cum ziceau?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Fie ca este înșelătorie omenească, fie ca este mai mare (la nivelul spiritelor), noi nu trebuie să mergem la astfel de oameni si sa nu avem nimic de-a face cu ei, chiar daca ti se va spune trecutul cu exactitate.
Noi suntem încurajați ca să nu ne îngrijorăm, ci să aducem nevoile noastre înaintea lui Dumnezeu care zilnic ne poartă de grijă.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt escroace nu rezolva nimic.

| ziftode a răspuns:

Daca dai banii degeaba o sa fii dezamagit si o sa ai in cap cuvantul excroaca
dar, daca ar nimeri exact, fiecare chestie, si s-ar afla, atunci INCA mai sunt oameni (in special otrepe bisericesti, care abia asteapta) care ar gasi-o si ar arde-o pe rug, DOAR D'AIA

sper ca ti-am raspuns la intrebare tongue

| Lostlyric a răspuns:

Eu sunt celebra Vrajitoare Laurici Poganici. Si nu este nevoie sa ma platesti pentru a-ti spune ca bunica ta tineeeee... aaaaa foarte mult la tine. De asemenea, in urmatoarea saptamana, iti va aparea o piatra de hotar in fata. Trebuie sa alegi calea corecta.

| PumpkinDoll a răspuns:

Iti rezolva fix poola.....nici pe aia, lasand misto-ul la o parte, tu chiar crezi ca alea te ajuta cu ceva? Daca ai prea multi bani si nu sti cum sa scapi de ei, aici cred ca ar putea sa te ajuterolling on the floorin rest nimic.In loc de vrajitorie as numi sprengarie ceea ce fac elerolling on the floor

| kopli a răspuns:

Hahahaaaaaaaa, m-a oprit una pe strada si nici numele nu mi l-a ghicit. Stai cuminte. Numai prietenii si familia te pot ajuta.