| lilbunny a întrebat:

Care aveti cont pe ourworld?
Cum pot sa formez propriul meu CREW?
sunt la nivelul 25happy.

5 răspunsuri:
| AlexisCool99 a răspuns:

Bv! trebuie sa te duci duci la electrikaventure sau. cum so scrie. acolo e o chestie care se nm crew. cauta. e e langa garage. te duci acolo si mai intri trebuie sa nu fii in nici un crew inscris sau daca esti abandoneazal dand leave. oricum acolo e unu... dai cloc pe el si urmeaza pasii! bafta! si adica reusesti invita-ma si pe mine! my name in ourworld is SuperSweetGir344

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa spui prin crew?
sunt pe ourworld dar, nu stiu ce vrei sa spui cu CREW.

| AndreeaM1 a răspuns:

Buna. In primul rand trebuie sa platesti 50 de gems. Te duci la electric avenue in Crew Control si da-i sa creezi un crew.

| andrauta a răspuns:

Cand intri iti apere un patrat verde si scrie crew, apesi pe el si gata.

| lilbunny explică:

Crew=Gasca, stii de aia cu clubhousebig grin