| chloeniall a întrebat:

Care baieti va plac mai >>mult: englezii.chinezii,irlandezii,romanii,spaniolii,japonezii ,norvegienii,italienii,francezii,portughezii,rusii,arabi i,libanezii,finlandezii,germanii,grecii,polonezii,suedez ii,ungurii sau bulgarii? (aici ma refer mai ult la fete, insa si baietii isi pot da cu parerea despre fetele din alte tari cum ar fi ceea ce am prezentat eu mai sus ) happy

Răspuns Câştigător
| Prietenoasa a răspuns:

Nu conteza dar daca as zice: englezii, romanii, spaniolii, norvegienii, italienii, francezii, portughezii, rusii, finlandezii, germanii, grecii, polonezii, suedezii, bulgarii.

| chloeniall explică (pentru Prietenoasa):

Este foarte frumos ce spui insa despre irlandezi ce parere ai? big grin

| Prietenoasa a răspuns (pentru chloeniall):

Danseaza bine step.

| chloeniall explică (pentru Prietenoasa):

Awwww ^_^ cv de genul :)));)...

24 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca te referi la aspectul fizic mie imi mi se par draguti baietii blonzi cu ochi albastri deci aleg norvegienii, dar si irlandezii sunt draguti.Grecii sincer sunt cei mai urati barbati.

| chloeniall explică (pentru Bondarel99):

Imi place cum gandestiwinking

| Vans a răspuns:

Nu ştiu, nu-mi prea pasă.Ca să-ţi şi răspund.păi îmi plac nordicii.
Oricum, dintotdeauna am avut o slăbiciune pentru bruneţii cu tenul alb..nu ştiu de celaughing

| chloeniall explică (pentru Vans):

Cei cu tenul alb sunt perfectiwinking

| KristalPop a răspuns:

Nu contează.
Ţigancă să nu fie, în rest puţin îmi pasă.
Îmi place Norvegia, îmi place statura bărbaţilor din Norvegia, însă femeile nu-mi plac.
Sunt cazuri şi cazuri... Indiferent de etnii, naţionalităţi peste tot se găseşte cineva frumos la exterior cât şi la interior.

| chloeniall explică (pentru KristalPop):

B ada conteaza foarte mult, te asigurwinking

| KristalPop a răspuns (pentru chloeniall):

Pentru mine nu.

| chloeniall explică (pentru KristalPop):

In fine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suedezele, olandezele, danezele şi franţuzoaicele. Hai fie şi norvegiencele. Oricum nu prea contează naţionaltatea cât contează mentalitatea. Sau contează, cât timp e din Ungaria, Turcia, Bulgaria, Rusia sau eu mai ştiu de unde - sau mai rău, e ţigancă - trebuie să te gândeşti de mai multe ori înainte de a ţi-o alege drept persoană cu care să ai anumite relaţii.

| svartirhimnar a răspuns:

Nu contează ce e, atâta timp cât e ok şi nu e ţigan, dar...finlandezii, norvegienii şi germanii sunt cei mai mişto.

| chloeniall explică (pentru svartirhimnar):

Ba da conteaza ...pentru ca fiecare este cu religia si legile lui deci nu te poti adapta la oricewinking

| svartirhimnar a răspuns (pentru chloeniall):

În niciun caz n-am treabă cu turcii şi arabii laughing. De religie nu-mi pasă, nici de legi.

| chloeniall explică (pentru svartirhimnar):

Pai ma bucur deoarece turcii si arabii sunt printre cei mai frumosi barbati sau baieti din lume

| svartirhimnar a răspuns (pentru chloeniall):

O, nu! Sunt cocalari scârboşi oribili.

| chloeniall explică (pentru svartirhimnar):

Ba nu sunt frumosi...dar in fine fiecare cu parerea lui

| MetalHead04 a răspuns:

Nordicii.

| David98TM a răspuns:

Pai...
Buna.
Nu conteaza sincer. daca fata este ok atunci este bine :d...
Dar daca as alege...Rusoaicele si romancele (Cele mai frumoase femei din lume)

| Enanita a răspuns:

Buna!
Pana acum doar romanii, spanioliii, francezii, portughezii(chiar daca nu se afla printre cei enumerati de tine).
Am avut ocazia sa vorbesc cu baieti care aveau aceste nationalitati si pot sa spun ca nationalitatea nu prea conteaza, pentru mine, cand e vorba sa plac pe cineva, ci felul in care a fost educat, caracterul si alte lucruri care il definesc pe el ca persoana. Din punct de vedere fizic pot spune ca imi plac brunetii, dar nu am o nationalitate pe care mi-ar placea sa o aiba.
Pa-pa!

| JustLikeHeaven a răspuns:

Ti-a luat mult sa scrii toate natiile posibile? laughing)

| chloeniall explică (pentru JustLikeHeaven):

Nu chiar nu mi-a luat mult timpwinking