| anonim_4396 a întrebat:

Care considerati ca-i cel mai de treaba utilizator TPU? Dar cel mai afurisit?

18 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Incantat de cunostinta laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu vreau sa ma pronunt. Ar fi urat din partea mea pentru ca exista mai multi useri super de treaba. Cat despre cel mai afurisit... Nu am idee. De asemenea sunt mai multi, deci nu pot sa fac un top laughing

| Dorotheea21 a răspuns:

Ce jena aveti. laughing
De treaba: Bursuc001, Divy, Roxin, DeniisaaNicoleta, Ray27TM si etc. happy
(mai gaseam dar am fost ocupata sa numar de doua ori literele Denisei) happy
Afurisit a fost inferno, un nume inspirat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu consider ca este doar un singur utilizator foarte fain si sa ma apuc sa fac o lista kilometrica nu are sens ca m-as apuca probabil sa sar persoane si nu vreau sa le ranesc sentimentelebatting eyelashes
Cel mai afurisit este...habar n-am, nu l-am intalnit pana acum. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cativa care sunt ok, chiar ai ce discuta cu ei, dar sunt si altii care au cate 45-50 de ani si isi duc viata pe aici. Cel mai nesuferit utilizator e o tanti de vreo 49-50 de ani, e de mult pe aici ca am avut eu 3 conturi in 5 ani si ea tot nu a plecat, stie sa bage spaima in oameni si mai putin sa-i ajute. Poate te-ai prins cine e laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e ok sa ai 45-50 de ani si sa stai aici? Daca vrei sa discuti cu cineva, ai Facebook, sunt oameni care dau raspunsuri corecte, ii ajuta pe ceilalti, nu cred ca cineva la 50 de ani cauta sa se bage in seama cu copii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred că e clară media de vârstă pe acest site. Dacă nu vrei să stai de vorbă cu copiii, ești liber să te deloghezi și să ne saluți din mers. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai, ai inteles gresit, sunt de varsta cu tine, dar vad ca ai alte idei. Uita-te la raspunsurile corecte de pe acest site, apoi la varsta celor care le dau, ca sa poti ajuta pe cineva ai nevoie de o anumita experienta de viata, pe care un copil nu o are.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cine îmi garantează că răspunsurile sunt corecte? Dacă în opinia mea ele nu sunt corecte, există vreo problemă?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai atunci de ce mai pui intrebari aici? Ce mai cauti pe site-ul asta? Treci pe Facebook!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing)) așa am să fac! Ești un mic puiuț ceaușist. Spor la minte! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ceausist?laughing Cum poti sa aduci asa ceva in discutie cand nici tu si nici eu nu am prins era comunismului? Ti-am atras doar atentia ca dai multe raspunsuri fara sa stii ce spui si vad ca te-ai simtit atacata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, dragul meu, tu nu ai inteles la ce ma refeream happy Nu ma simt nici cum, stai linistit, asa se spune mai nou cand nu esti in rand cu turma, ca nu stii ce zici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa e, acum e democratie...e dreptul tau sa zici orice idiotenie. Scuze, dar daca tu traiesti in alta lume e dreptul meu sa incerc sa te aduc la realitate, daca nu reusesc...asta e, atat te duce mintea, esti limitata, totusi vreau sa-mi zici cu ce sens m-ai facut Ceausist? Stii tu ce inseamna asta sau ai vazut si tu la stiri ca asa se zice, ca na, acum asta e o jignire.Pot sa pun pariu ca nu ai nicio idee despre nimic din ce spui, vorbesti prostii, folosesti vocabularul auzit la televizor / pe internet si incerci sa pari interesanta, ce ai spus tu ce nu e in rand cu turma? Scuze, dar e o diferenta, tu ai DEZINFORMAT, (dex.ro/dezinforma) - ca sa intelegi ce am zis, cred ca ai nevoie, imi e greu sa cred ca intelegi ce citesti pe aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Omule, esti plecat rau de tot de acasa laughing)))) Cred ca esti cam plin de frustrari si vii aici sa te descarci, ia o pauza cu un snikers si vei fi mai bine happy
Din tot ce ai scris tu, mi-am dat seama ca ai luat totul prea in serios, iar eu doar m-am distrat pe seama ta de la inceput pana la sfarsit. Ia-o mai usor ca te ia cu palpitatii si nu vrem!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wow, ce mi-ai zis-o, mai bine te-ai duce sa te joci cu papusile ca inca nu ti s-a dezvoltat creierul pentru altceva, te-ai distrat pe seama mea? Pai sa stii ca ai avut si de ce, tu esti un nimic si razi de altii, poate in mintea ta te consideri desteapta, cine mai stie. rolling on the floor)

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu faceti asta in privat? Va puteti spune mai multe si nu va vede nimeni.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Ar fi urât să spui, dar fie vorba între noi stiu câțiva utilizatori de pe TPU de treaba si câțiva... mai puțin.