| PunkLollipop98 a întrebat:

Care credeti ca a fost cel mai penibil moment de la "Romanii au talent"?rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Tanti aia cu suncile alea imbracata in rosu care dansa a fost chiar naspa.
Mama zicea ca are 43 eu nu ca are 70laughing
Apoi ala cu oaia, ce mama naibii bre vii sa tunzi oaia?!
Si au mai fost dar am uitat.

| clauss a răspuns:

Tanti cu prietenul ei stirb

| katy a răspuns:

Aia care dansa belly dance, femeia in rosulaughing sau femeia aia care era profesoara si cu baiatul ei car terminase 2 facultati de teatru.aia aveau probleme psihice amandoi:-|

| aly a răspuns:

Fachiruuuu

| 5SOS a răspuns:

Ala cu baba inmbracata in rosu fara chiloti care dansa ca turcii. Avea un fund de parca era o mortaciune alba.

| dutsa24 a răspuns:

Dupa parerea me cred ca doamna Mariana Burghelea si domnisoara care ca si cum cinta la karaoke...mama ce tupeu pot sa aiba

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Din editia de ieri sau in general din toate editiile difuzate pana acum?
Pai, de ieri...aia cu asitenta medicala ce dansa imbracata intr-un costum rosu si aia care a compus o melodie pentru prietenu sau laughing smug
De la prima editie : gemenii aia rolling on the floor
si de la a II-a nu prea stiu thinking funda pls