| Gwen_4590 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai special utilizator de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Cred ca toti suntem speciali.Toti avem ceva care ne face spciali.Nu pot sa spun ca unul e mai special decat altul.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ii simpatizez pe foarte multi de pe TPU, aproape pe toti. Si cu fiecare zi lista devine tot mai lunga. big grin Cu cat mai mult sunt pe TPU, cu atat descopar/cunosc mai multe si mai multe persoane deosebite. Imi este practic imposibil sa aleg doar o singura persoana. N-as putea sa fac nici macar top 10-20. Fiecare are ceva in plus, ceva deosebit, special.
Multumesc pentru apreciere, @marrr si @Silvia! big hug Si eu va simpatizez foarte mult! kiss

| Bacemi a răspuns:

Mariana.

| Silvia a răspuns:

Special pentru mine?
Paul27, este cel mai bun prieten al meu de pe Tpu.Mai sunt şi alţii, dar nu sunt atât de apropiată de ei, nu prea vorbim sau nu vorbim deloc.Nony,bacemi,onutzu[Mr & Mrs Fox], mumoasa, monik, carmen, flav, cami, NOname, Gabrielă, Criticul, SoftCristi, ardnaxur1961, lolita, eluveitie, ursulika, BRO, Bishop, Pho3nix, Bubu. Ordinea nu contează.happy

| Silvia a răspuns:

Ah, ce mă enervează când face aşa.Nu au apărut ardnaxur1961, lolita, eluveitie, ursulika, BRO, Bishop, pho3nix şi Bubu. Ordinea nu conteazăhappy.

| User a răspuns:

Expertu' ala. rcmcflaughing oh go on

| Rukhsandra a răspuns:

Special pentru mine e GeoBoy (Slice and dice)... deee e iubitu meu big grin

| marrr a răspuns:

Claudiulaughing. si vlad_bv si Derye! si NOname. si Silvia. si marinutza.si harciogul nostru. si bacemi.
Si toti o. o

| cerculetezburatoare a răspuns:

Toti care te ajuta cu raspunsuri folositoare. happy

| Buggy a răspuns:

Toti suntem la fel de speciali si avem aceleasi drepturi.