| Marina619 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa limba straina dintre : engleza, franceza, spaniola, italiana și germana?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu consider ca limba Engleza e ceea mai frumoasa pentru a vedea un film romantic sau a asculta o piesa romantica iar un film horror limba germana

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Trebuie mentioat faptul ca limba engleza are in mare parte un vocabular bogat in cuvinte cu origine latina, desi toate limbile latine sunt romantice, muzicale in schimb vocabularul germanic e mai masculin -you're in my dreams -du bist in meinen Träumen

| Violleta2022 a răspuns:

Engleza care-i limba universala si cea mai populara de pe glob.

| Madaxo97 a răspuns:

Engleza

| FreddieM a răspuns:

Engleza british. Dialectul american e insuportabil, ma zgârie pe timpane.
Cheers

| 1onur a răspuns:

Țigănește.

Limba mea natală.

| EestiSodalane a răspuns:

Italiana clar

| Giulia911 a răspuns:

Spaniola love happy

| Gigi116 a răspuns:

Italiana clar

| Anne548 a răspuns:

Spaniola clar îmi place enorm