| siwel a întrebat:

Care credeti ca este idealul la care aspira cei mai multi romani? Siguranta materiala (bani, posesiuni), aprecierea altora, placerea, succesul, cariera, confortul? Simtiti-va liberi sa adaugati si altele.

3 răspunsuri:
| BiiBiis a răspuns:

Bani, si cu asta am spus tot! Crede-ma, in ziua de azi numai bani viseaza lumea si succesul evident, dar succes = tot bani, deci... Cariera mai rar pentru ca multi isi doresc sa fie nu stiu ce, dar in ziua de azi nu mai faci ce iti place ci cum iese banul mai gros. Pacat...

| deathlord a răspuns:

Recunoasterea.care inseamna cam tot!

| gigiro a răspuns:

Sa moara si capra vecinului.