| KaterinaPetrova a întrebat:

Care credeti ca este inaltimea ideala pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

1.65 - 1.75 In sus e prea mult ca deja mai intervine si factorul tocuri.

9 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Mereu mi-au plăcut persoanele înalte, pentru femei în jur de 1.75, iar pentru bărbaţi 1.95.

| VadTot a răspuns:

Nu Exista asa ceva! Doar voi fetele aveti tot felul de....fixati de acest gen in bibilica voastra feminina! si niciodata nu sunte ti mutumite de cum aratati!laughing))

| LolaLollita a răspuns:

Intre 1.70 si 1.80.
Iar pentru barbati, de la 1.82 in sus.

| drogh a răspuns:

Cred că înălțimea ideală pentru o fată este 1.70(maxim) iar minim 1.56.

| KristalPop a răspuns:

Păi... mie de obicei îmi plac fetele mai micuţe, să zicem minimum 1.52 (că e prea scundă) şi maximum 1.70.

| MaskOfSanity a răspuns:

Cred că de la 1, 70 în sus.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai in zilele de astazi fetele sunt mai mici ca mai demult din cate stiu euhappy, pentru o fata ar fi bine sa aiba cam 1.55 minim. maxim 1.70 cum a zis Drogh, deci idealul ar fi cam pe la 1.60. Bafta

| XdNicoletaXd a răspuns:

Cred ca 1.70, si cea minima 1.55-1.56,dar cea mai potrivita 1.60.