| vibers9 a întrebat:

Care credeti ca este super puterea militara a lumii? thinking

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

USA; nu stiu cum puteti spune China-or fi ei multi,dar americanii aduc doua portavioane si lasa Beijing in ruine.laughing Sincer, americanii sunt mai buni dpdv militar, investesc anual 700 de miliarde in armata.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inainte era america. acum este china!

| Psihoyounger a răspuns:

Statele Unite ale Americii, Rusia, China?

| Malphas a răspuns:

România laughing. După cum probabil ştii, Statele Unite ale Americii sunt cea mai mare putere a lumii, atât economic, cât şi dpdv militar. Baftă!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

China; Era o vorba china te bate numa cu bucatarii la cati sunt!
Acuma detin si tehnlogie si arme nucleare si foarte multe lichiditati (cash)

| express11 a răspuns:

China