| Bufferia a întrebat:

Care credeţi că sunt calităţile unui om de succes?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Rabdarea, ambiția, perseverența, spontaneitatea, determinarea, sa știe sa se descurce in orice situație, calmul, optimismul, persistența... Astea sunt câteva dintre cele mai importante, spun eu.

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Cea mai importantă e că nu pierd timpul degeaba! tongue

5 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sa fie optimist, generos si sociabil.

| UzOm a răspuns:

Curajul.

| aCek1ng a răspuns:

O calitate foarte buna ar trebui sa fie spiritul de echipa. Un om de succes are nevoie de o echipa in spate, dar de o echipa care sa traga alaturi de el. In zilele de astazi un om de succes care are in spate o echipa pur si simplu doar da ordine.

| Bufferia explică (pentru aCek1ng):

Da, dar refer... Pana sa ajunga acolo, care sunt calităţile care îl transformă dintr-un om normal, intr-un om de succes.