| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Care credeti voi ca este cel mai tare server privat de metin2(DAU fundita!) dar sincer si dupa statistici va rog sa-mi spuneti am jucat cateva dar m-au dezamagit longju3 loc... Ziceti-mi care este cel mai bun?!?!?!?!?!?

Răspuns Câştigător
| RezroL(̾●̮̮̃̾•̃̾) a răspuns:

Ma iti dau vreo 10 server fara hamachi

www.SilverLOtusMt2.it

www.FinalLongju2.it

www.armadamt2.com

atat iti zic na dar te sfatuiesc sa joci armada e cool
bft
fundita te rog am nev:)

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca metin35, u1, darklongju, blackmt2, blackplanet, astea ar fi cele mai bunewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai fain mi s-a parut Metin2 Unitedwinking

| @*iubitza*@ a răspuns:

Eu joc pe Virgo, Leonis si Aries si sincer cel mai mult imi place sa joc pe Aries

| @*iubitza*@ a răspuns:

Acum nu mai joc pe privat, dar acela mi-a placut.

| ValiBogdanFlorea a răspuns:

Deci cele mai indicate pentru tine ar fi cele de pe hamachi contacteazama la idul bosu_bosilor_bogdan siti dau unul cu gm mode in care esti gm desi nu-ti arata ca esti gm increcri cateva comenzi si vezi ca merg

| ValiBogdanFlorea a răspuns:

Cel mai indicat ar fi cele cu gm mode da accept la bosu_bosilor_bogdan si iti voi da pe hamachi + te invat cu faci cu hamachi daca nu stii si cele cu gm mode esti gm desi nu-ti arata incearca cateva comenzi si vei vedea ca esti gm mult succes