| anonim_4396 a întrebat:

Care din cele doua are trasaturi mai frumoase?

https://www.flickr.com/photos/132429085@N06/

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Nu reusesc sa-mi dau seama daca este una si aceeasi persoana, dar spun ca a doua. Adica, se vede ca e mai in varsta, dar are trasaturi mai frumoase.

19 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Amandoua sunt urate. Totusi, parca arata mai bine prima.

| Mădă0611 a răspuns:

Cea din stanga are o expresie aroganta, astfel o face pe cea din dreapta sa para frumoasa, mai ales ca zambeste. Daca ar fi fost invers, cea din stanga parea frumoasa.

| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

Una are un statut, alta altul! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey! este una si aceeasi persoana! Uitati-va mai atent! gatul, alunita, buzele, nasul, arcada etc!
totusi... ii sta mai bine blonda!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

X___X Blonda love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' tu ce crezi?

| Kenya a răspuns:

Prima e mai tanara, normal ca e mai frumoasa, dsr seama mult.

| anonim_4396 explică (pentru Kenya):

Dimpotriva! Cea blonda pare mai batrana si nu e frumoasa deloc.A doua este.

| anonim_4396 explică (pentru Kenya):

Blonda asta, cel putin, e stearsa si fara personalitate.Nu e ochioasa ca a doua. Poti sa ai 38 de ani si sa fii mult mai frumoasa decat o pustoaica trasa la fata din cauza vietii agitate de prin cluburi.Cea bruneta e mult mai eleganta, ingrijita si are trasaturi mai reusite.

| Kenya a răspuns:

Nu e asa important. Caracterul conteaza.

| Kenya a răspuns:

Asa e, daca te uiti putin mai bine, pare aroganta.

| anonim_4396 explică (pentru Kenya):

Pai una are un anumit statut, alta mai are de mancat mamaliga.Una a reusit sa faca ceva in viata, alta ramane de vazut.Asa -zisa aroganta poate fi explicata asa.

| Kenya a răspuns:

Dar cum se face ca seama la fata putin?

| anonim_4396 explică (pentru Kenya):

Inseamna ca vedeti din parti in cazul asta.

| pilaf a răspuns:

Fata blondă, după părerea mea.

| intrlp a răspuns:

Prima a doua e babalaca.

| anonim_4396 explică (pentru intrlp):

Unde vezi?

| intrlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze daca stiam ca esti tu comentam altfel.